Lamborghini Super Trofeo ve 13 minutách: podívejte se na film mapující nejlepší sezonu Mičánek Motorsport powered by Buggyra

Lamborghini Super Trofeo ve 13 minutách: podívejte se na film mapující nejlepší sezonu Mičánek Motorsport powered by Buggyra

30/01/2022

První vítězství, třetí místo v celkovém hodnocení třídy Pro-AM. Ale také blesková povodeň, smolný defekt… sezonu Lamborghini Super Trofeo Europe plnou dramatických okamžiků, kterou tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra korunoval skvělým celkovým výsledkem a ziskem pěti pohárů za pódiová umístění, shrnuje nový třináctiminutový dokument.

Kromě rekapitulace jednotlivých závodů v něm diváci uslyší i „vyznání“ trojice závodníků Bronislava Formánka, Josefa Záruby a Libora Dvořáčka, čím je seriál Lamborghini Super Trofeo chytil za srdce a co je baví na samotném vozu Huracán ST EVO, se kterým závodí. A v dokumentu vystoupí i osobnosti samotného závodního programu Lamborghini v čele s šéfem závodního oddělení  Squadra Corse Giorgiem Sannou.

„Tento dokument jsme připravili jako poděkování naším partnerům i fanouškům. Hlavně ale jako poctu samotnému závodění – jezdcům, kteří si často sáhli až na dno svých sil, i celému týmu, který strávil dohromady skoro dva měsíce čistého času na cestách po celé Evropě a vždycky dokázal udělat všechno pro to, abychom si dojeli pro nejlepší možný výsledek,“ popisuje dokument Jiří Mičánek, manažer týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra.