Lamborghini ve vánoční Olympii: Mičánek Motorsport powered by Buggyra vystaví svá závodní auta

Lamborghini ve vánoční Olympii: Mičánek Motorsport powered by Buggyra vystaví svá závodní auta

21/12/2021

Až do konce roku budou moci návštěvníci nákupního centra Olympia Brno obdivovat dvojici vozů Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO, se kterými tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra absolvoval sezonu 2021.

„Auta vystavujeme v Olympii už pošesté. Letos přivezeme dva ze tří vozů, které v týmu máme. Pro návštěvníky – a nejen fanoušky motorsportu – je to jedinečná příležitost vidět obě auta takhle „v klidu“, moc si je pořádně prohlédnout,“ zve manažer týmu Jiří Mičánek jr.

Závodní auta za sebou mají těžkou sezonu, při které najezdila dohromady tisíce kilometrů po závodních tratích v celé Evropě i v Česku. Týmová posádka Bronislav Formánek-Josef Záruba slavila v listopadu celkové třetí místo ve třídě Pro-AM prestižního šampionátu Lamborghini Super Trofeo Europe, pilot druhého vozu Libor Dvořáček pak absolvoval kvůli jarnímu zranění jen půl sezony ve třídě LC, i tak ale skončil na celkovém šestém místě a třikrát slavil na stupních vítězů.

Sám manažer týmu si v druhém vozu dojel pro cenná vítězství a pódiová umístění v českém vrchařském šampionátu Maverick Hillclimb.

Výstava letos potrvá do 30. prosince