„Nürburgring je další legendární tratí v letošním kalendáři“

30/08/2019

Boje v Lamborghini SupertTrofeo Europe jdou do finále. Předposlední podnik sezóny uvidí diváci na Nürburgringu.

Jezdce týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra čeká již tento víkend předposlední podnik letošní sezóny v pohárovém seriálu Lamborghini SupertTrofeo Europe.

Kvarteto jezdců Josef Záruba, Jakub Knoll, Kurt Wagner a Libor Dvořáček, vyrazilo k dalším dvěma měřením sil s evropskou elitou na slavný Nürburgring, kde na počátku minulého týdne tým také testoval.

„Nürburgring představuje další z legendárních tratí v letošním kalendáři. Až doposud jsme zde nikdy nestartovali a tak jsme se na poslední chvíli rozhodli využít možnosti testování a získali tak potřebná data pro základní setup,“ říká manažer týmu Jiří Mičánek jr.

K německým závodům je přihlášeno celkem 24 posádek, což slibuje další dvě dramatické bitvy, které navíc umocní jedinečná atmosféra víkendu Blancpain GT Series.

„Všichni se na víkend už moc těšíme. Očekáváme, že profil dráhy nám bude sedět o něco více než-li tomu bylo třeba na Zandvoortu či ve Spa. V případě obou posádek cílíme na umístění v první pětce, což jak jsme již letos několikrát dokázali v našich možnostech rozhodně je. Navíc se také těšíme na výkony Buggyry v Mostě. Na dálku to sledujeme a tak trochu se i hecujeme. Bude to pravdu zajímavý víkend,“ dodává Jiří Mičánek jr.

Starty závodů v pohoří Eifel jsou naplánovány na sobotu 16:00 a v neděli v 9:35. Oba je můžete sledovat prostřednictvím streamu a livetimingu na https://www.blancpain-gt-series.com/live