Pro tým Mičánek Motorsport sezóna nekončí

23/09/2018

I když pro většinu týmů skončila letošní závodní sezóna posledním podnikem Středoevropského zónového šampionátu v Brně, stále je zde pár týmů, jejichž závodní program zasáhne až do pozdních podzimních termínů. Jedním z těchto týmů je i brněnský Mičánek Motorsport, jehož jezdci Josef Záruba a Michal Makeš v Brně stvrdili zisk mistrovských titulů ve svých třídách.

Trvalo to jen pár dnů a bíločervená karavana se vydala opět na cesty. Cílovou destinací tentokráte byl německý Hockenheimring, kam tým vyrazil na tradiční posezónní testy. „O naší účasti na Hockenheimringu se rozhodlo až na poslední chvíli. Původně jsme to v plánu neměli, ale když se ukázalo, že na Hockenheim míří většina týmu z ADAC GT Masters, tak jsme se rozhodli, že takové srovnání nemůžeme odmítnout.

ADAC má na Hockenheimringu tento víkend velké sezónní finále a tak na tom testu byly všechny přední týmy a mne velice těší, že časy Jožky Záruby se v tak nabité konkurenci nijak neztrácely,“řekl po návratu z Německa šéf týmu, pan Jiří Mičánek jr.

„Včera jsme se vrátili, ale hned v neděli znovu vyrážíme. Tentokráte do Polska na Silesia Ring, kde se s našim Lamborghini zapojíme do bojů v Carbonia Cupu. Je to nová trať, nikdy jsme tam nebyli a tak tyto závody využijeme jak k seznámení s okruhem, tak i k vyzkoušení nových jezdců,“ dodává Jiří Mičánek jr.